Wczasy i wakacje nad morzem noclegi Pobierowo Międzyzdroje Łeba Mielno

Pobierowo

Pobierowo to licząca niespełna 4 km długości, piękna miejscowość, którą pragniemy Państwu przedstawić.

Położone nad Morzem Bałtyckim, między Rewalem a Dziwnowem Pobierowo, jest najbardziej wysuniętym na zachód obszarem Wybrzeża Rewalskiego. Północna część województwa zachodniopomorskiego jest szczególnie atrakcyjnym miejscem na wczasy z rodziną czy przyjaciółmi spędzone nad morzem. Dlatego też Pobierowo nie narzeka na brak turystów, szczególnie w sezonie. Miejsce to  bez wątpienia jest wyjątkowe, głównie dzięki lasom sosnowo - świerkowym, które są tutaj wszechobecne. Pensjonaty Pobierowo, domki i noclegi znajdują się pośród drzew co tworzy naprawdę niepowtarzalny klimat. Szeroka, piaszczysta i co najważniejsze czysta plaża znajdująca się na tym obszarze skupia niesamowite ilości turystów z całego kraju, a nawet kontynentu, podczas gdy na stałe miejscowość zamieszkuje lekko ponad tysiąc osób. Całe życie malutkiego Pobierowa skupia się wokół centralnej ulicy Grunwaldzkiej, która wraz z ulicą Zgody są najbardziej uczęszczanymi zakątkami. Wokół nich właśnie, skupia się większość istotnych obiektów handlowo – usługowych. Ulica Grunwaldzka ukazuje masę atrakcji i wspaniałych miejsc przez 24 godziny na dobę. To tutaj każdy turysta, a także mieszkaniec znajdzie bary, lokale, dyskoteki, a także ogródki piwne i restauracje z pysznym jedzeniem.

Pobierowo od wielu lat stanowi najlepsze miejsce, na spokojny i rodzinny wypoczynek. Sprzyja temu przede wszystkim czyste powietrze i wiele miejsc, w których można wspólnie spędzać czas, a co najważniejsze w sposób jak najbardziej aktywny. Miejscowość ta zaopatrzona jest w korty tenisowe, boiska i wiele innych atrakcji. To właśnie tutaj ma miejsce strefa aktywnego wypoczynku, czyli Akademia Słońca. Pobierowo znane jest również z całej masy różnego rodzaju  festynów rodzinnych, które są tradycją tego miejsca, a także turniejów sportowych, regat i przeróżnych koncertów. Maluchy znajdą tutaj również coś dla siebie w postaci wielkich placów zabaw i atrakcji związanych z morzem. Co sezon otwierana jest zjeżdżalnia wodna, a  podczas  wakacji możliwe jest pływanie na tak zwanych bananach.

Miejsce to jest zdumiewające i piękne. Przyciąga wielu podróżników i urlopowiczów również krajobrazem, którym wyróżnia się spośród innych nadmorskich miejscowości. Pasmowy układ rzeźby ukazuje morze otoczone linią piaszczystej plaży, nad którą monumentalnie góruje stroma krawędź brzegu klifowego wysoczyzny rewalskiej. Nad samym klifem widać piękne i wyraźnie zaznaczone wydmy porośnięte dalej lasem sosnowym.

Pobierowo zaprasza do przybycia w swoje granice nie tylko pięknymi widokami i fantastycznymi atrakcjami, ale również warunkami wypoczynkowymi. Domki Pobierowo są przytulne i bardzo wygodne, wyposażone na poziomie prezentują możliwość komfortowego wypoczynku w czasie urlopu czy wakacji. Pensjonaty Pobierowo są zarówno ładne i wizualnie przyjemne jak i bardzo nowoczesne. Ich wnętrze umożliwia wyśmienity relaks po całym dniu zwiedzania okolic i korzystania ze wspaniałości jakie przygotowało dla Państwa to miasteczko. Poza tym ukazują one rozbudowaną ofertę różnego rodzaju dodatkowych wygód jak posiłki przynoszone do pokoju, ekskluzywne pokoje, a niekiedy nawet różnego rodzaju zabiegi regeneracyjne. Co najważniejsze wczasy Pobierowo nie są drogie, dlatego też wielu może pozwolić sobie na wspaniałe wakacje nad morzem spędzone właśnie tutaj.

Niespotykany klimat oraz wyjątkowy nastrój Pobierowa sprawia, że duża część turystów staje się stałymi gośćmi tutejszych hotelików. Trudno jest bowiem nie zakochać się w tym miejscu od pierwszego wejrzenia.
łymi gośćmi tutejszych hotelików. Trudno jest bowiem nie zakochać się w tym miejscu od pierwszego wejrzenia.

 

Przydatne adresy i telefony w miejscowości Pobierowo

 • Bankomat: ul. Grunwaldzka - niedaleko ośrodka zdrowia.
 • Poczta: ul. Grunwaldzka 59, tel. 091 38 64 101.
 • Sołtys: ul. Sportowa 1, tel. 091 38 64 778.
 • Stacje paliw: ul. Wojska Polskiego 44, tel. 091 38 64 135.
 • Auto myjnia: ul. Wojska Polskiego 1, tel. 38 64 437.
 • Kino Delfin: ul. Grunwaldzka 80, tel. 091 38 64 286.

Obiekty sportowe w Pobierowie i okolicach

 • Plac zabaw, na rógu ul. Grunwaldzkiej i Moniuszki,
 • Plac zabaw, boisko do koszykówki i siatkówki i kort tenisowy, ul. Moniuszki,
 • Pola golfowe: Łukęcin, tel. 091 38 12 621 oraz Kołczewo, tel. 091 32 65 110,
 • Kryty basen: O.W. Damian, ul. Karola Borka 12, tel. 091 38 64 274,

Zdrowie w Pobierowie:

 • Pogotowie Ratunkowe - Gryfice, ul. 3-go Maja l b, tel. 091 38 43 324 lub tel alarmowy 999, 112 - czynny całodobowo,
 • Pogotowie Ratunkowe - Rewal, ul. Warszawska 31, tel. 091 38 62 588- czynna całodobowo
 • Ośrodek Zdrowia w Pobierowie, ul. Grunwaldzka 68, tel. 091 38 64 173 - czynny w godzinach od 16 do 18, sobota od 9 do 12 (przyjmuje lekarz rodzinny)
 • Apteka, ul. Grunwaldzka 75, czynna od 8 do 20; niedziela od 10 do 15, tel. 091 38 64 277
 • Pediatra, ul. Reymonta 13, tel. 603 657 624.

Bezpieczeństwo w Pobierowie:

 • Posterunek Policji w Rewalu, ul. Mickiewicza 21, tel. 091 38 62 597 czynny całodobowo lub Pogotowie Policyjne tel. 997, 112
 • Straż pożarna: ul. Zgody, tel. 091 38 64 198

 
 
Portal Turystyczny Morze24.eu - wczasy noclegi nad morzem Bałtyckim w miejscowościach turystycznych: Świnoujście, Pobierowo, Międzyzdroje, Krynica Morska, Pogorzelica, Niechorze, Rewal, Mrzeżyno, Dźwirzyno, Ustronie Morskie, Dziwnów, Łukęcin, Darłowo, Kołobrzeg, Mielno, Sarbinowo, Łeba, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Chałupy, Władysławowo,
Realizacja SSI tworzenie projektowanie pozycjonowanie stron
Międzyzdroje noclegi i wypoczynek nad Bałtykiem Ekstra wakacje nad morzem - sprawdŸ nasz portal turystyczny. Wczasy noclegi Świnoujście nad morzem maszyny rolnicze wczasy nad morzem noclegi nad morzem wakacje nad morzem pokoje nad morzem weekend nad morzem urlop nad morzem linki